Ohodnoťte článek

Popularita bezdrátových sluchátek odstartovala ještě před současným nešťastným mobilním ústupem 3.5 mm jack ze slávy a na trhu je opravdu nepřeberné množství zajímavých modelů. Najdeme tak klasická velká sluchátka přes uši, sportovní kousky s náhlavním mostem nebo prosté pecky bez jakýchkoli drátů. A právě jedny takové dnes pro vás máme s Gocomma i7s, které jsou momentálně v akci na e-shopu Gearbest.

Gocomma i7s jsou opravdu malá a lehká bezdrátová sluchátka pro vaši potřebu a nabízí nejen vestavěný mikrofon, stabilní a energeticky méně náročné spojení pomocí Bluetooth 4.2, ale i slušnou výdrž kolem 3 hodin přehrávání nebo 100 hodin ve stand-by režimu., Potěší i materiál odolný proti potu nebo jediné tlačítko pro jednoduché ovládání. Sluchátka se dodávají i s přenosným nabíjecím boxem, takže se vůbec nemusíte starat o nabíječku.

A zrovna nyní jsou Gocomma i7s v bílé barevné variantě v akci na e-shopu Gearbest, kde si je můžete pořídit jen za 7.99 dolarů. To opravdu není mnoho a protože jsou k mání jen v kusově omezeném množství, tak bych asi zbytečně dlouho nespekuloval a jedny pořídil.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.