No.1 je určitě dobře známá značka pro naše čtenáře a jejich lineup je za dobu, kdy jsou aktivní na trhu, pěkně našlapaný. Nejnovější model chytrých hodinek od tohoto výrobce dostal pojmenování No.1 G12 a na první pohled se zdá, že by se mohlo jednat o povedený kousek. Aktuálně se k nám dostala dvě videa, která nabízí pohled na unboxing a porovnání s nějakou tou konkurencí.

No.1 G12 přijde s ocelovým tělem s výborným opracováním, 1,3-palcovým barevným 3D dotykovým displejem chráněným Gorilla Glass 3, odnímatelným 22mm páskem, certifikací odolnosti proti vodě IP67, monitorem pohybu, monitorem srdečního tepu, spánku, kroků a dalších. Dále se dočkáme kompletní podpory notifikací, multifunkční aplikace, Bluetoothu 4.2, G-senzoru K-KX023 a baterie by měla vydržet (dle tvrzení výrobce) až týden a více.

No.1 G12 Unboxing video

No.1 G12 Porovnání s konkurencí

Značka No.1 v současné době také pořádá speciální prodejní akci v e-shopu Gearbest, kde se můžete podívat na poměrně velké slevy na jejich produkty, přičemž některé dosahují až 50% výše. Link pak najdete pod tímto odkazem.