Nabídka čínských chytrých hodinek a nositelností obecně je natolik široká, že má zákazník možnost vybírat nejen podle vzhledu a funkcí, ale hlavně také podle cenového zařazení. Ono když najdete nějaké ty chytré hodinky v akci doslova za drobné, tak se člověk ke koupi odhodlává určitě mnohem jednodušeji. A to je právě případ i Alfawise Y7, které jsou momentálně k dostání za extra výhodnou cenu díky slevovému kupónu z e-shopu Gearbest.

Alfawise Y7 jsou velmi solidně vybavené hodinky se čtvercovým designem samotného těla a silikonovým páskem.Mohou nabídnout 1,3-palcový dotykový barevný HD displej s rozlišením 240 x 240 pixelů, plnou sestavu sportovních a zdravotních funkcí včetně měření tepu, krevního tlaku, spálených kalorií, krokoměru nebo monitoringu spánku. Samozřejmě jsou k dispozici i notifikační oznámení a hodinky by díky 170 mAh kapacitě baterie měly vydržet až 10 dní normálního používání. Jako bonus pak mají odolnou certifikaci IP67, takže by měly i něco vydržet, včetně nějaké té malé koupele.

A tyto chytré cibule najdeme momentálně v nabídce e-shopu Gearbest jen za 19.99 dolarů, tedy pokud využijeme slevový kupón GBOBCE0069. Takže pokud toužíte po velmi dostupných a slušně vybavených chytrých hodinkách, tak by vás Alfawise Y7 mohly uspokojit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.