Včera vyšel první z teaserů značky Honor, kterým chtěla upozornit na chystaný telefon. Měl by jím být Honor 10 Lite. A asi trochu předčasně se čekalo, že by mohl být uveden už dnes.

Uvedení Lite verze se tedy dnes nekoná, ale k dispozici je tu další upoutávka, která už je poněkud konkrétnější a podle ní svou premiéru zažije Honor 10 Lite až 21. listopadu/novembra v čínském Pekingu.

Tento telefon by mohl slušně konkurovat například Xiaomi Mi 8 Lite, který byl uveden minulý měsíc a jeho parametry i cena jsou velmi slušné. O specifikacích Honor 10 Lite se ale zatím jen spekuluje. Nicméně podle upoutávky to vypadá, že zadní panel dostane trendy barevný přechod, vertikálně uloženou duální kameru a snímač otisků.

Je pravděpodobné, že použitým procesorem bude Kirin 710, ovšem jaké budou paměťové kombinace nikdo netuší. Vzhledem k tomu, že tento čipset je určen telefonům střední třídy, předpokládá se, že jeho cenovka se bude pohybovat mezi 1000 až 2000 jüanů, což je hodně podobné ceně, za kterou se prodává Xiaomi Mi 8 Lite. Ale počkejme si na oficiální představení, to ukáže vše podstatné.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.