Fialový OnePlus 6T byl v Číně oficiálně uveden zhruba před týdnem a v té době jsme ještě nevěděli, zda se dostane i na další trhy. Barevná varianta Thunder Purple je určitě zajímavou volbou pro ty, které už nudí klasická černá a chtěli by trochu oživení.

Černé varianty Midnight Black a Mirror Black se už na evropských trzích prodávají a pro ty z vás, kteří si děláte zálusk na fialový OnePlus 6T tu máme dobrou zprávu. Jeho prodej mimo domovskou Čínu odstartuje 15. listopadu/novembra a k mání bude nejen v Evropě, ale také v severní Americe, což pro našince až tak zajímavé není.

Ovšem stejně jako v Říši středu i v Evropě bude fialový model nabízen pouze v paměťové verzi 8 GB RAM a 128 GB interního úložiště. Cena by měla být stejná jako u černých variant, zhruba 570 euro.

Někteří vizionáři už nyní tvrdí, že je možné, že společnost má v rukávu ještě další barevné varianty pro OnePlus 6T. Ty by se ale měly objevit až těsně před vydáním OnePlus 7.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.