Ochrana majetku je vždy na místě a například pokud hodně cestujete, tak určitě řešíte nějaké ty možnosti uzamčení vašeho zavazadla. A nikdy není od věci vypadat i lehce futuristicky, takže co třeba takový šikovný malý zámek odemykatelný otiskem prstu ? Samozřejmě ho můžete použít na mnohem více místech než jen pro cestovní zavazadla a navíc je momentálně za parádní cenu v bleskových prodejích e-shopu Tomtop.

Tento zámek spolehlivě vyřeší problém s případným hledáním klíčů, protože je proste nepotřebujete. Zvládne uložit až 10 otisků prstů a i konstrukcí se nejedná o žádný miniaturní „fórový“ kousek, přece jen váží 200g. Navíc je díky certifikaci IP65 voděodolný, 300 mAh kapacita baterie slibuje až 2500 odemknutí na jedno nabití a můžete ho jednoduše dobít pomocí USB. Takže pokud chcete stylově zabezpečit třeba právě cestovní zavazadlo, skříň nebo třeba kolo, tak nemusíte hledat dále.

A tento výborný zámek na otisk prstu je k sehnání na e-shopu Tomtop a bleskové prodeje srazily jeho cenu jen na 17.41 euro. A protože zbývá už jen posledních pár desítek kusů, tak bych si raději pospíšil…

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.