Doslova před pár dny k nám prosákla informace, že se na výlet do Evropy chystá jak Xiaomi Mi Mix 3, tak i herní telefon Black Shark Helo. A to údajně už brzo. Ovšem nyní přichází zpráva, že na evropském trhu nejdřív uvidíme Xiaomi Black Shark, tedy původní verzi tohoto herního stroje.

Stát by se tak mělo už 16. listopadu/novembra. Kde konkrétně tedy hráči Černého žraloka pořídí? Vše by se mělo odehrávat prostřednictvím online nákupů a mezi země, kde bude v prodeji, patří Rakousko, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Kypr, Velká Británie, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Malta, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko a také Česká republika.

Pokud vás zajímá, kolik za Xiaomi Black Shark v Evropě zaplatíte, tak si s nejvyšší pravděpodobností budete muset počkat až do data uvedení na trh. Xiaomi je na informace o evropské ceně zatím skoupá. Ovšem tipaři očekávají, že jeho cena by se mohla pohybovat kolem 400 až 500 euro. A jak to bude s cenou konkrétně na českém trhu? Ani tato informace není doposud známá.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.