Určitě taky znáte ty situace, kdy se vám baterie telefonu vybije v tu nejméně vhodnou dobu. Je určitě fajn, že se výrobci v poslední době snaží osazovat své přístroje akumulátory s vyšší kapacitou, a to rozhodně platí i u Vernee Thor Plus, kde je hlavním tahákem baterie, která vydrží.

Její kapacita je 6200 mAh a pohodlně se vlezla do poměrně štíhlého těla, takže ani design telefonu neutrpěl. Výrobce dokonce tvrdí, že Vernee Thor Plus by měl vydržet například 20 hodin přehrávání videa a 750 hodin v pohotovostním režimu.

Ani další parametry telefonu nemusí v dnešní době zapadnout, i když nepatří k těm, které jsou zasaženy módními trendy Full-screen designu, duálních fotoaparátů a horních výřezů v displeji.

Displeji má úhlopříčku 5,5 palce s rozlišením 1280×720 pixelů. Jako procesor byl použit osmi jádrový MT6753 spárovaný s 3 GB RAM a 32 GB interní paměti. V rámci foto výbavy je připraven zadní snímač ON Semiconductor AR1335 s rozlišením 13 MPix a přední 8 MPix kamera.

Ano, není to sice nejnovější model, ale i tak má stále slušné parametry, které doplňuje i solidní cena. Vernee Thor Plus můžete aktuálně pořídit v oficiálním Vernee e-shopu pro Českou republiku za 3400 Kč. Vybírat můžete ze dvou barevných variant, a to černé a zlaté.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.