S největší pravděpodobností nás zítra čeká představení nové člena rodiny telefonů Honor 10, protože se na internetu objevil první teaser plakátek. Z něj jasně vyplývá, že by se mělo jednat o „Youth edition“ ve vztahu k Honor 10, takže po překladu do západní terminologie se asi dočkáme modelu Honor 10 Lite. Odlehčené špičkové Honory se už dlouhodobě těší na našem trhu značné pozornosti, takže i předpokládaný Honor 10 Lite bude jistě prodejním tahákem.

Zatím samozřejmě vůbec netušíme jakou hardwarovou výbavu telefon dostane do vínku, ale potichu se spekuluje o použití povedeného procesoru Kirin 710 spolu s prémiovým zpracováním hodným vyšší verze a samozřejmě i oblíbené barevné modro-fialové barevné variantě zadního panelu. Ani cenově by se nemělo jednat o nic nedostupného, protože nejčastěji zmiňovanou cenovou hranicí je 1000 juanů, což odpovídá v přepočtu asi 143 dolarům. Levnější než levné.

Samozřejmě ve spojitosti se značkou Honor je momentálně hlavní pozornost upřena na vlajkový Honor Magic 2 s ultra výkonným procesorem Kirin 980 a výsuvnou zadní stranou. A fanoušci drží všechny palce na rukou i nohou, aby se telefon nakonec oficiálně dostal i na mimo-čínské trhy, protože se jedná opravdu o parádní kousek. Ale v nejhorším holt budou muset vzít zavděk i nějakým tím dostupným Honor 10 Lite za velmi zajímavou cenu. Takže více informací už zítra.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.