I když už je papírově čínské nákupní šílenství 11.11 minulostí, tak jeho dozvuky stále ještě rezonují mezi i naší nakupující komunitou a některé slevy jsou stále ještě aktuální. Takže pokud jste snad nestihli utratit i poslední finanční rezervy včera, tak to můžete stále ještě dohnat. A pomoct vy výběru by vám mohla třeba i nabídka bleskových prodejů e-shopu Gearbest, kde je k nalezení povedený Xiaomi Mi 8 Lite za velmi solidní cenu.

Xiaomi Mi 8 Lite je nejlevnějším z rodiny telefonů řady Mi 8 a spíše než do nejvyšší třídy s poklidem míří sportovní terminologií do klidného středu tabulky. I tak může nabídnout více než slušné parametry zahrnující 6,26-palcový displej s FullHD+ rozlišením 2280×1080 pixelů, procesor Snapdragon 660, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, 12 Mpix + 5 Mpix AI duální zadní fotoaparáty, 24 Mpix AI selfie kamerku, hybridní dual SIM slot, kompletní LTE pásma pro použití u nás, 3350 mAh kapacitu baterie, povedený design z kombinace kovu a skla nebo systém MIUI založený na Androidu 8.1 Oreo.

A Xiaomi Mi 8 Lite je stále k mání v bleskových prodejích na e-shopu Gearbest jen za 209.99 dolarů v černé nebo modré barevné verzi. Počet kusů je poměrně omezen, ale v době publikace tohoto článku jich tam ještě pár zbývá, takže pokud pospíšíte, tak vám určitě neutečou.