Chytré hodinky a náramky od Xiaomi okupují velkou část trhu a to rozhodně nebude náhoda, protože skoro s každým jejich modelem si můžete pořídit skoro to nejlepší za dané peníze. A díky obřímu slevovému šílenství 11.11 máte příležitost je najít za mnohem lepší ceny, než v jiné dny a právě jednu takovou akci pro vás máme i dnes. Takže co byste říkali na chytré hodinky Xiaomi Amazfit 2 Stratos jen za 145.99 dolarů ?

Xiaomi Amazfit 2 Stratos jsou chytré hodinky zaměřené hlavně na sportovní vyžití a sledování, přičemž jsou k tomu velmi dobře vybaveny. Mohou nabídnout vestavěný GPS+Glonass čip pro navigaci, vodotěsnost až do hloubky 50m, podporu měření tepu včetně možnosti propojení s hrudním pásem, sledování všemožných sportovních režimů, krokoměr, sledování spotřeby kalorií a spoustu dalšího. A rozhodně neurazí ani vzhledově, protože kombinace keramiky a polykarbonátu působí u těla hodinek velmi slušivě. Stačí už jen dodat, že 1,34-palcový LCD displej je transreflexní a má rozlišení 320×200 pixelů.

Ono by šlo o těchto velmi povedených hodinkách sepsat i mnohem delší traktát, ale to asi nebude nutné. Mnohem důležitější je fakt, že pro vás máme slevový kupón GB1111S2 z e-shopu Gearbest, který by měl platit od dnešního dne 17:00 hodin našeho času a díky kterému cena Xiaomi Amazfit 2 Stratos spadne až na 145.99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.