Ohodnoťte článek

Rozmach chytrých nositelností je nezastavitelný a v podstatě už skoro každý si na svém zápěstí nosí nějaké ty chytré hodinky nebo chytrý náramek. Tedy pokud má alespoň minimální náchylnost k moderním technologiím. A ani pro zájemce o první kontakt s těmito produkty se zdaleka nejedná o finančně náročnou kratochvíli, protože slušný chytrý náramek jako je například 115PLUS koupíte třeba jen za směšných 6 euro, tedy něco přes 150 korun.

A chytrý náramek 115PLUS navzdory extrémně nízké ceně rozhodně není nijak špatně vybaven, ostatně posuďte sami. Náramek nabízí 0,96-palcový barevný TFT displej, plastový řemínek v několika barvách, vestavěný USB konektor k nabíjení, podporu notifikací, měření tepu a krevního tlaku, krokoměr, sledování sportovních výkonů, voděodolná certifikace IP67, 100 mAh baterie slibující až 7 dní normálního používání a samozřejmě připojení k telefonu pomocí Bluetooth 4.0 a všemi výhodami s tím spojenými.

Díky bleskovým prodejům e-shopu Tomtop je chytrý náramek 115PLUS opravdu k mání je za 6.09 euro v několika barevných verzích a dopravou zdarma. Takže proč ho za ty peníze nevyzkoušet, chytrá nositelnost na zápěstí ještě nikdy nebyla blíže.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.