Loni se na trhu objevil další z řady Thorů, Vernee Thor E. Uživatelé si jej oblíbili zejména pro jeho velkou baterii s dlouhou výdrží, která se vešla do poměrně štíhlého a lehkého těla.

Dalším z taháků je jeho cena, která přesně odpovídá dobrému poměru cena/výkon. Baterie má kapacitu 5020 mAh s podporou rychlého 9V/2A nabíjení. Ta je uložena do těla s tloušťkou 8,2 mm při hmotnosti 149 gramů.

Displej Vernee Thor E má úhlopříčku 5 palců s rozlišením 1280×720 pixelů. Jako procesor byl použit osmi jádrový MT6753 s 3 GB RAM a 16 GB interní paměti.

V rámci foto výbavy dostal telefon do vínku mono zadní fotoaparát s rozlišením 8 MPix a přední 2 MPix kamerku. Operačním systémem je Android 7.0 Nougat s nadstavbou VOS.

Takový je opravdu stručný souhrn parametrů. Jejich plný výčet najdete na stránkách oficiálního Vernee e-shopu pro Českou republiku, kde Vernee Thor E pořídíte za 3000 Kč a vybírat můžete mezi černou a šedou barevnou variantou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.