Sluchátka jsou dnes už téměř nepostradatelným doplňkem. Jejich nabídka je obrovská a každý si může vybrat dle svých potřeb a stavu konta. Pokud se zrovna teď po nějakých poohlížíte a chcete slušnou kvalitu za rozumnou cenu, mohla by se vám třeba hodit sluchátka JBL T180A.

Tato sluchátka mají velmi kvalitní a čistý zvukový výstup s vylepšenými basy. Mají také vestavěný mikrofon a reproduktor, takže je lze používat i jako hands-free.

Díky ovládacímu modulu můžete regulovat hlasitost hudby a její přehrávání a také přijímat nebo ukončovat hovory. Citlivost sluchátek je 105 dB a frekvenční rozsah 20Hz – 22 KHz. JBL T180A mají pohledný design a jsou velmi lehká, váží pouhých 15 gramů.

Sluchátka JBL T180A jsou aktuálně v nabídce e-shopu Cafago za 15,99 euro. Pokud navíc použijete náš slevový kupón ve tvaru UU026, cena klesne na 14,99 euro.

Sluchátka se vám zrovna nehodí? Můžete se tedy mrknout na velkou slevovou akci Cafago, která běží v rámci oslav Singles Day. Jsou zde připraveny až 80% slevy a také soutěž, kde můžete vyhrát další slevové kupóny.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.