Ať už jste fanoušci malých létajících strojů, nebo jen začátečníci, kteří by si rádi nějaký ten dron pořídili, mohla by se vám hodit quadkoptéra Helifar H1. Není drahá a její ovládání je natolik jednoduché, že jej zvládnou i děti.

Quadkoptéra má několik funkcí jako je například udržování výšky nebo její pozastavení ve vzduchu. Ovládá se joystickem, takže manipulaci zvládne i úplný začátečník. Nechybí ani LED světla pro létání za špatných světelných podmínek.

Helifar H1 je vybavena kamerou, která má flexibilní úhly natáčení objektivu od 0° až do 90° pro nahrávání videa nebo focení, úhel záběru je 120°. Rychlost letu lze nastavit ve třech různých režimech.

Baterie quadkoptéry má kapacitu 1000 mAh, doba letu je zhruba 18 minut a letová výška 80 metrů. Helifar H1 lze spárovat s telefonem, ke kterému se připevní i ovládací joystick. Ideální jsou 4 až 5,5 palcové přístroje.

Quadkoptéra Helifar H1 je aktuálně v nabídce e-shopu Gearbest za 75,99 dolarů. Při použití slevového kupónu ve tvaru RXM7IQJK22960 cena spadne ještě o 5 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.