Při pohledu na portfolio značky Xiaomi aby se skoro člověk bál otevřít konzervu, protože riskuje, že z ní vykoukne také logo čínské firmy. Mezi záplavami posledních hitů jako je chytrá bunda, chytré boty, případně skládací kočárek by se člověk skoro ztratil a je skoro dobře, že k nám na trh dorazí jen zlomek jejich produkce. Ale z čínských e-shopů se dá objednat skoro cokoliv, jako například zvlhčovač vzduchu Xiaomi Deerma, který je momentálně v bleskových prodejích na e-shopu Tomtop.

Tento malý, lehký a přenosný pomocníček se může hodit jak domů, tak třeba i do kanceláře, protože nezabere opravdu skoro žádné místo. Navíc se dá využít i pro aromaterapii, takže se opravdu fantazii meze nekladou. Zvlhčování probíhá ultrasonickou technologii nano vodní páry a kapacita vodního zásobníku je 185 ml. Ty by měly vydržet až na 6 hodin provozu. Šťávu Xiaomi Deermi dodáte pomocí vestavěného USB kabelu a zvlhčovač je také velmi tichý s provozem pod 30dB.

A na e-shopu Tomtop je momentálně přenosný zvlhčovač vzduchu Xiaomi Deerma k mání v bleskových prodejích jen za 12.72 euro, takže proč si neudělat radost a nevyzkoušet další z řady technologických vymožeností značky Xiaomi.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.