Den poté, co Oppo RX17 Pro a Oppo RX17 Neo jsou na cestě na evropský trh, přichází další zpráva, která tentokrát ostří na Oppo R19. O tomto telefonu sice už na síti párkrát zmínka padla, ale informace byly jen na bázi spekulací.

Hovořilo se totiž o tom, že chystaný Oppo R19 bude mí maximální užitnou plochu displeje a nějakou záhadnou novou technologii. Co by to tak asi mohlo být, bychom mohli dedukovat z renderů, které se dnes objevily.

Snímky čelního panelu naznačují, že chystaný telefon bude mít přední duální fotoaparát a snímače, alespoň podle obrázků, budou vsazeny přímo do obrazovky, čím se její plocha skutečně maximalizuje.

Také boční rámečky a dokonce i brada jsou téměř nulové a tipaři tvrdí, že užitná plocha displeje by tak mohla dosáhnout na více než 95%. A přiznejme si, nevypadá to na pohled vůbec špatně.

Další nepotvrzené informace praví, že rozlišení přední kamery bude až 40 MPix. Kromě toho je evidentní, že Oppo R19 bude mít také snímač otisků integrovaný do displeje. Ale to už asi nikoho nepřekvapí.

Obrázek zadního panelu zas odhaluje trojitý zadní fotoaparát. Popisky uvádějí, že telefon bude mít 6 GB RAM a 64 GB nebo 128 GB interní paměti. A protože se společnost Oppo chystá na příští rok na podporu 5G, je docela možné, že Oppo R19 ji bude mít.

A kdybychom se telefonu mohli dočkat? To je zatím ve hvězdách. Ovšem prvním možným termínem vydání by mohl být březen/marec 2019. Nic však není ani náznakem potvrzeno.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.