Pro mnoho motoristů jsou už DVR auto kamery v podstatě základním příslušenstvím jejich ocelového oře, protože se mohou hodit v celé řadě případů, ať už hovoříme o bezpečnosti, záznamu jízdy pro případ nehody nebo třeba jen pomoci při parkování. A samozřejmě jednu takovou najdeme i od Xiaomi, ti přece dělají všechno… A Xiaomi 70mai Pro je velmi povedený kousek, který je navíc momentálně k mání ještě levněji díky slevovému kupónu z e-shopu Lightinthebox.

DVR auto kamera Xiaomi 70mai Pro může nabídnout excelentní senzor Sony IMX335 s 5 Mpix rozlišením, který je schopen záznamu nejen v 1080p, ale i kvalitnějším 1944p a nabízí třeba 140-stupňový úhel záběru, světelnost f/1.8 nebo kodek H.265. V rukávu pak má i některé speciální funkce jako je „odmlžovací“ algoritmus a jiné. Kamera je vybavena 2-palcovým displejem, G-senzorem, nočním viděním, Wi-Fi připojením, 500 mAh kapacitou baterie a spoustou dalších vymožeností.

A navíc vás její pořízení nijak finančně nezruinuje, protože díky slevovému kupónu LITB70MAIPRO z e-shopu Lightinthebox se její cena sníží až na €46.45/$50.49. Což za podobně pokročilou a skvěle vybavenou DVR auto kamerku opravdu není mnoho.