Nový odolňák Oukitel WP1 už se vesele prodává a výrobci do tohoto modelu dokázali napěchovat i některé speciální vychytávky, tedy kromě očekávané velké odolnosti díky certifikaci IP68. Koneckonců opravdu nejsme zatím zvyklí vídat například bezdrátové nabíjení u podobně levných telefonů, ale evidentně se blýská na lepší časy. A telefon teď pořídíte dokonce ještě levněji díky čínskému nákupnímu šílenství 11.11, protože dočasně klesne jen na 159.99 dolarů.

Dnes jsme se také z produkce Oukitelu dočkali i oficiálního unboxing videa k WP1, takže se můžete na vlastní oči přesvědčit, co skrývá obsah balení. Tedy ne, že byste se dočkali nějakých velkých překvapení, ale určitě potěší přítomnost veškerých kabelů a adaptérů ve spojitosti s USB Type-C portem. Bohužel však v balení nenajdete bezdrátovou nabíječku, ale to se asi dalo čekat. Video také slouží jako základní hands-on zkušenosti, takže se o telefonu dozvíte i něco více.

A Oukitel WP1 toho může nabídnout skutečně dost, odolná konstrukce využívá kompozitní materiály firmy Bayer, kvalitní TPU odolné plasty a kovový rám. Specifikace zahrnují 5,5-palcový displej s HD+ rozlišením, octa-core procesor Helio P23, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, zadní duální 13 Mpix + 2 Mpix fotoaparát, 5 Mpix selfie kamerku, podporu dual SIM, 5000 mAh kapacitu baterie s 9V/2A rychlo-nabíjením a bezdrátovým nabíjením, nebo systém Android 8.1 Oreo.

Oficiální cena Oukitel WP1 je sice 189.99 dolarů, ale díky obří nákupní akci 11.11 si můžete dočasně tento telefon koupit jen za 159.99 na Aliexpress Oukitel Global Store. Tam už stačí jen zaplatit malou zálohu k rezervaci a zbytek pak doplatíte přímo na Singles Day 11. listopadu. Takže pokud hledáte solidní odolný telefon, tenhle může být velmi dobrá volba.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.