S dostupnými čínskými notebooky se v poslední době opravdu roztrhl pytel a už se zdaleka nejedná jen o nějaké kusy s výběhovým hardwarem a okrájenými specifikacemi. Cestičku prošlapali pionýři jako jsou Xiaomi, Chuwi a Teclast a právě od posledních zmiňovaných dnes máme jednu velmi zajímavou akci. Máme totiž z e-shopu Gearbest slevový kupón na notebook Teclast F6, který sníží (dokonce akční) cenu skoro o 50 %. Skoro.

A nejedná se o nějakou plastovou hračku, Teclast F6 může nabídnout kovové zpracování s tloušťkou pouhých 13 mm a váhou 1,2 kg. Dále pak 13,3-palcový IPS displej s FullHD rozlišením, procesor Intel Celeron N3450 platformy Apollo Lake, 6 GB DDR3L RAM, 128 GB SSD disk s volně přístupným slotem, dvojici USB 3.0 portů, micro HDMI, microSD slot, dual-band Wi-Fi ac, Bluetooth 4.0, baterii slibující zhruba 6 hodin výdrže a samozřejmě systém Windows 10.

A díky slevovému kupónu GBTCF6 si notebook Teclast F6 můžete na e-shopu Gearbest koupit jen za 259.99 dolarů, což je poměrně masivní skok z předchozí akční ceny 459.99 dolarů… Takže pokud hledáte levný kvalitní notebook, tak bych tento rozhodně zařadil mezi favority.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.