To o čem se před pár dny jen spekulovalo je nyní oficiální. Telefon OnePlus 6T byl představen i v barvě Thunder Purple. Jde vlastně o barevný přechod z fialové až do černé a bude osvěžujícím oživením dalších dvou černých barevných variant, které jsou již v prodeji.

Pokud očekáváte nějaké další změny, taky ty skutečně nečekejte. Varianta Thunder Purple má naprosto stejnou výbavu jako varianty Midnight Black a Mirror Black. Snad jedinou odlišností je to, že fialový OnePlus 6T bude nabízen jen v jediné paměťové verzi, a to 8 GB RAM a 128 GB interního úložiště.

Telefon začne prodávat v Číně od 6. listopadu/novembra. Cena by měla být nastavena na 3599 jüanů, což je v přepočtu zhruba 520 dolarů. O tom, zda se varianta Thunder Purple bude prodávat i na mezinárodních trzích se zatím neví a navíc má tato varianta nainstalovaný Hydrogen OS a nepodporuje služby Google.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.