Výrobce spotřební elektroniky, společnost Alfawise, rozšiřuje své portfolio o elektrické skládací kolo Alfawise X1, které je dobrým řešením pro pohyb ve městě, a to nejen v dopravních špičkách.

Díky svým rozměrům 130,00×50,00×91,00 cm a váze 17 kg jej po složení můžete vzít i do MHD, nebo dát do kufru auta. Maximální rychlost kola je 25 km/h, výkon je 250 W a maximální zatížení 120 kg. Nastavit lze 5 jízdních režimů a podle zvoleného módu je dojezd kola 30 až 55 km.

Kolo Alfawise X1 má 14 palcové pneumatiky a zabudované kotoučové brzdy. Má také 7,5 Ah baterii, kterou lze nabít za 4 až 5 hodin. Na řídítkách je LED displej, na kterém se zobrazují všechny potřebné údaje. A samozřejmě nechybí ani LED reflektory pro bezpečnou jízdu za tmy.

Elektrické skládací kolo Alfawise X1 je aktuálně v předprodejích na Gearbest, kdy finální cena je 379,99 dolarů. A pokud byste měli zálusk ještě na nějaké další zboží, můžete se podívat na velkou slevovou akci v rámci Singles Day, kde je k mání spousta věcí a hromada slevových kupónů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.