Ohodnoťte článek

Chytré hodinky se pomalu stávají poměrně běžnou záležitostí a má je kde kdo. Ovšem jsou mezi nimi rozdíly, a to především v ceně. Pokud chcete hodinky s mnoha funkcemi, klasickým designem a přitom levné, mohly by být dobrou volbou právě Zeblaze Vibe Lite.

Zeblaze hodinky jsou kombinací klasických ručičkových hodinek a zároveň nabízejí funkce jako jsou různé notifikace, monitoring spánku, sportovních aktivit a spálených kalorií. Nechybí ani krokoměr nebo SOS oznámení polohy.

Zeblaze Vibe Lite jsou vodotěsné do 5 ATM a v pohotovostním režimu vydrží až 24 měsíců. Baterie má kapacitu 290 mAh. Hodinky lze spárovat s telefone skrze Bluetooth a jsou kompatibilní jak s Androidem 4.4 a vyšším, tak i s iOS 7 a vyšším.

Po krátkém souhrnu parametrů se vraťme zpátky k ceně hodinek Zeblaze Vibe Lite. Ta je skutečně velmi nízká. Na e-shopu Cafago je můžete pořídit s naším slevovým kupónem ve tvaru UU3254 za 17,41 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.