Oukitel dnes oficiálně potvrdil ceny pro svůj nový model Oukitel U23, který je poměrně odvážně označován jako vlajkový loď, ale je nutné to brát pouze v kontextu značky. Nepůjde tedy o žádný „nabušený“ stroj, ale o solidní dostupný telefon s několika velmi příjemnými překvapeními ve specifikacích. Do předprodejů se dostane s cenovkou 199.99 dolarů a pak bude každý týden stoupat s cenou o 10 dolarů, než se dostane na oficiální úroveň 229.99 dolarů. Už se ale můžete zaregistrovat k odběru novinek o předprodejích a hlavně vstupu do promo soutěže.

Oukitel U23 bude moci nabídnout 6,18-palcový displej s vykousnutím a rozlišením 2246 x 1080 pixel, modro/fialový „měňavý“ zadní barevný panel, octa-core procesor Helio P23, 6 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, 3500 mAh kapacitu baterie s 10W bezdrátovým nabíjením, 16 Mpix duální zadní fotoaparát, 8 Mpix selfie kamerku nebo systém Android 8.1 Oreo. Mrknout můžete už i na první oficiální hands-on video k tomuto telefonu, které je pro vás nachystáno níže.

Globální předprodeje by měl odstartovat 19. listopadu a jak již bylo zmíněno, tak bude Oukitel U23 první týden k mání jen za 199.99 dolarů. Ale od 5. do 19. listopadu se můžete zaregistrovat k odběru novinek, čímž se automaticky zařadíte do soutěže o dva kusy telefonu zdarma. Tak proč to nezkusit, šup na stránky Oukitelu kde najdete vše podstatné.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.