Telefon Vernee M5 se dostal na trh v druhé polovině loňského roku. Společnost Vernee tenkrát tvrdila, že podle jejich interního průzkumu je stále velký počet uživatelů, kteří požadují telefony s menším displejem a proto má úhlopříčka obrazovky M5 „jen“ 5,2 palce s rozlišením 1280×720 pixelů.

Vzhled telefonu není nijak komplikovaný a navazuje na to, co jsme mohli vidět u modelu Vernee Mars. Jako procesor byl použit osmi jádrový MT6750, který doplňuje 4 GB RAM a 64 GB interního úložiště. To lze dále rozšířit až o 256 GB.

Zadní stranu, kromě snímače otisků prstů, okupuje 13 MPix fotoaparát s rychlým ostřením do 0,3 sekundy, přední selfie kamerka je 8 MPix. Baterie má poměrně solidní kapacitu 3300 mAh a operačním systémem je Android 7.0 Nougat s nadstavbou VOS.

Pokud tedy hledáte telefon s menším displejem a jednoduchým designem za rozumnou cenu, mrkněte na stránky oficiálního Vernee e-shopu pro Českou republiku, kde je Vernee M5 nabízen za 3490 Kč a vybrat si můžete buď černý nebo modrý model.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.