Tak tu dnes máme na pořadu dne dalšího oslavence, protože e-shop Geekmaxi slaví své první narozeniny a načasování je opravdu stylové, protože se jejich oslavy částečně překrývají s čínským nákupním šílenstvím 11.11 aneb Singles Day. Ale proč se na jejich nabídku nepodívat, protože speciální akce a promo slevy mohou dosahovat až do výše 40 %.

A co se v nabídkách na Geekmaxi vyskytuje ? Není toho málo. Například široká škála telefonů ve slevě zahrnující i bestsellery typu Xiaomi Mi 8, Pocophone F1 nebo Redmi Note 6 Pro, notebooky a tablety včetně skvělé řady Xiaomi Mi Notebook Pro nebo extra levný Teclast F7, doplňky do domácnosti jako jsou robotické vysavače a další, případně chytré nositelnosti všeho druhu jako jsou Amazfit Stratos nebo Xiaomi Mi Band 3. A pro zákazníky v Čechách je potěšující i fakt, že se ve všech případech jedná o nabídky z německého skladu, takže odpadnou veškeré těžkosti s daněmi a celníky.

K mání jsou pak na stránkách Geekmaxi i doplňkové slevové kupóny v hodnotě €5/€10/€15 a zapojit se můžete dokonce i do jejich slavnostní soutěže. Stačí jen likovat jejich stránku na Facebooku, sdílet příspěvek a samozřejmě si něco objednat. K objednávce pak automaticky dostanete malý dárek a několik šťastlivců dokonce bude mít celou objednávku gratis. Výherci budou oznámeni 16. listopadu a kdo ví, třeba mezi nimi budete i Vy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.