Čínská společnost HXSJ se už zhruba deset let specializuje na produkci herního příslušenství. Ve svém portfoliu mají nejen herní klávesnice, ale také myši, které jsou šité na míru vášnivým hráčům. Jejich poslední kousek, bezdrátová herní myš HXSJ M10, je aktuálně v nabídce e-shopu Tomtop za zajímavou cenu.

Myš je vybavena šesti tlačítky a sedmi barvami, které lze uživatelsky nastavit a nebo úplně vypnout. Myš je ergonomická, takže ani při dlouhém hraní by neměla hrozit bolest v zápěstí nebo ve dlani.

Rozlišení optického snímače je 2400 DPI. Při výrobě byl použit ABS materiál, takže myš je odolná vůči mechanickému poškození, vysokým i nízkým teplotám a je lehká, ale přitom pevná.

Kapacita baterie je 600 mAh, lze ji nabíjet skrze USB kabel. Herní myš HXSJ M10 je kompatibilní jak s počítači, tak i s notebooky a MacBooky. Maximální dosah je 10 metrů. Tolik tedy ve stručnosti o parametrech myši, další podrobnosti naleznete na stránkách Tomtop, kde ji můžete také zakoupit v bleskovém prodeji za 8,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.