Z Číny nepřichází jen přehršel čistě technických vychytávek a vymožeností, ale samozřejmě i kvanta oblečení, módních doplňků a příslušenství obecně. Sice je někdy dost kumšt odhadnout správně velikosti a kvalitu, ale pořád to často za tu cenu stojí za hřích. A dnes pro vás máme jeden zajímavý kousek v podobě batohu s USB portem, zámkem a spoustou dalších vymožeností z e-shopu Tomtop.

Batoh je vyroben z oxfordské textilie a díky tomu i něco vydrží. Uvnitř se pak skrývá dvojice hlavních velkých kapes a několik úložných prostorů včetně speciálního chráněného místa na notebook. Batoh je také voděodolný a samozřejmě má nastavitelné popruhy a reflexní linii pro lepší viditelnost. Zajímavostí je pak venkovní  USB port sloužící k nabíjení, stačí jen uvnitř připojit powerbanku. Dojde i na díru na sluchátka, která tak klidně připojíte k přehrávači přímo v batohu. A proti chmatákům vás ochrání i kódový zámek na batohu.

K dostání je pak ve čtyřech barevných variantách, šedé, černé, modré či fialové a momentálně je v bleskových prodejích na  stránkách e-shopu Tomtop jen za 13.06 euro . Nabídka platí až do konce listopadu, takže pokud by se vám podobný kousek zamlouval, tak je dostatek času se rozhoupat.

A když už jsme u e-shopu Tomtop, tak se hodí zmínit jejich chystanou akci k příležitosti Singles Day (tedy Double Eleven slevy), kde najdete opravdu celou řadu zajímavých produktů za možná ještě zajímavější ceny. Takže proč se alespoň nepodívat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.