Ano, je to tak. Svátek, který je snad po Černém pátku tím nejznámějším a pojí se mimo jiné s prodejem zlevněného zboží je za dveřmi. Singles Day sice vypukne až 11.11., ale velké čínské e-shopy se na něj připravují už teď a své zákazníky zahrnují hromadami slev na kde co.

Stranou nezůstává ani Geekbuying a jejich akce se už rozjíždí. Na každý den až do 11. listopadu/novembra je připravena nějaká sleva, slevové kupóny najdete u spousty zboží a je skutečně z čeho vybírat.

Pokud se zaregistrujete a do 9.11. budete kontrolovat slevy, získáte slevový kupón na 20 dolarů. Jestli se vám nepodaří odchytit slevy všechny, ale alespoň 5 z nich, získáte slevový kupón na 11,11 dolarů. Ze všech účastníku bude ve finále vylosován jeden šťastný, který dostane kupón na 1111 dolarů.

Součástí akce jsou i bleskové prodeje, které jsou omezeny čase a počtem kusů, takže platí ono známé „kdo dřív přijde, ten dřív bere“. V jednom z bleskových prodejů je i globální verze telefonu Nubia Z17 Lite. Ovšem nabídka je tak pestrá, že si určitě vybere každý podle svých potřeb a obsahu peněženky.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.