I když už jsou čínské e-shopy ve víru příprav na Double Eleven nákupní šílenství, které propukne v plné míře 11. listopadu, tak jsou stále ještě schopni zařadit do nabídky nějakou tu klasickou slevu, na kterou nemusíte čekat ještě několik dalších dní. Takže jsme vybrali tři konkrétní podobné kusy z nabídky e-shopu Lightinthebox a třeba vás něco zaujme.

Prvním kouskem je současný nekorunovaný král mezi levnými telefony a Xiaomi Redmi Note 6 Pro je k mání v Global verzi za velmi slušnou cenu. A parametry telefonu určitě odříkáváte i ve snu, ale kdyby náhodou, tak vám je připomeneme. Telefon nabízí například 6,26-palcový displej s FullHD+ rozlišením, procesor Snapdragon 636, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, 12 Mpix + 5 Mpix duální zadní fotoaparát, 20 Mpix selfie kamerku, 4000 mAh kapacitu baterie nebo systém MIUI. A k mání je za $202.98/€179.28.

A u produktů Xiaomi zůstaneme i u druhé položky, kterou je robotický vysavač Xiaomi Robot Vacuum Cleaner 2. Ten je multifunkčním pomocníkem do domácnosti co nejen vysaje, ale i vytře a navíc se díky detekci překážek a inteligentnímu plánování trasy s laserovými senzory nikde nezasekne. Může toho nabídnout opravdu hodně, ať už se jedná o silné 2000Pa sání, velkou 5200 mAh baterii, ovládání pomocí aplikace a spoustu dalšího. Mezinárodní verze tohoto robota je z EU skladu v nabídce už za $393.98/€347.96.

A rozmach bezdrátového nabíjení u telefonů momentálně přímo volá po pořízení nějaké té bezdrátové nabíječky nebo podložky. A pokud máte některý ze starších modelů, tak vám u nabíjecí podložky Nine Five NT4 nebude vadit ani klasický 5W výkon, Qi certifikace je samozřejmostí a podložka hlavně boduje extrémně nízkou cenou $9/€8.28.