Ačkoli do oficiálního začátku masivních slev na čínský nákupní svátek Singles Day (aneb Double Eleven) zbývá ještě hezkých pár dní, tak se některé e-shopy už rozjely do provozní teploty a nabízejí bleskové prodeje a promo akce spojené s oslavami 11.11 hned. A protože jsme měli možnost nahlédnout do chystaných plánů bleskových slev e-shopu Gearvita pro příští dny, tak vám můžeme poradit některé zajímavé „špeky“.

Bleskové prodeje už mají přímo dnes v nabídce některé lákavé kousky, jako je například robotický vysavač Xiaomi Roborock S50 jen za $328.59, batoh Xiaomi 20L Leisure Backpack za $11.11 se také hodí pokud chcete mít opravdu všechno s visačkou od Xiaomi, případně pokud berete mobilní hraní vážně, tak se určitě bude hodit herní telefon Xiaomi Black Shark ve verzi se 6 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti v nabídce jen za $439.99.

A rychlým pohledem do křišťálové koule vám můžeme dopředu přislíbit, že se v dalších dnech nabídka bleskových slev ještě výrazně rozroste. A čekají nás další velmi lákavé kousky jako je ultra levný špičkový Xiaomi Pocophone F1 v 6 GB+64 GB verzi za $305.99 dolarů od 3.listopadu nebo chytré hodinky Lemfo LEM X za $154.99 od 5. listopadu, případně další hodinky Lenovo Watch 9 za $19.99 od 11.listopadu. Tyto ceny samozřejmě budou platit až od daných dní, takže je v odkazech nehledejte hned, budete na ně muset chvíli počkat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.