Jak jistě už víte, tak je 11.listopad už hezkých pár let vyhrazen hlavnímu čínskému národnímu nákupnímu svátku, který se nazývá Singles Day nebo také jednoduše jako 11.11. Ale pokud si myslíte, že se vše odehrává pouze v rámci jednoho dne, tak jste na omylu, protože si už hezky dopředu můžete rezervovat nějaký ten zlevněný kousek a užívat si tak ještě nižší ceny. Ukázkovým příkladem je promo akce na odolný Oukitel WP2, kde hned zaplatíte jen 21 dolarů pak až 11.listopadu dorovnáte zbytek ceny do snížené hodnoty 209.99 dolarů.

A Oukitel WP2 rozhodně není špatný cíl pro podobnou slevu, protože telefon velmi šikovně kombinuje masivní 10.000 mAh kapacitu baterie s odolným designem a solidními parametry. Ty zahrnují například 6-palcový 18:9 displej s FullHD+ rozlišením, octa-core procesor MT6750T, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, duální 16 Mpix + 2 Mpix zadní fotoaparát od Samsungu, 8 Mpix selfie kamerka, odolná certifikace IP68, super silná svítilna se 4 LED diodami, Face ID, čtečka otisků prstů na boku, NFC čip nebo systém Android 8 Oreo.

Pokud tuto rezervaci stihnete na Oukiteláckém Aliexpress obchodě provést do 3.listopadu, tak se díky speciálnímu kupónu cena sníží ještě o celá 2 %, ale to už si asi v nejhorším klidně odpustíte. Jinak máte čas až před-objednávat až do 10.listopadu, s odolným kouskem Oukitel WP2 určitě chybu neuděláte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.