E-shop Lightinthebox patří určitě k těm oblíbenějším a důvěryhodnějším místům k pořízení nějakých těch čínských „udělátek“ a jejich nabídka je opravdu pořádně nabobtnalá. Skoro by se v ní člověk až ztratil, ale proto máte nás abychom vás správně nasměrovali k těm nejlepším nebo nejbizarnějším nabídkám z jejich zásob. A dnes pro vás máme od každého něco s trojicí produktů.

První je víceúčelový nabíjecí stojánek Nine Five NF10, který zastane práci nejen v oblasti bezdrátového nabíjení, ale zároveň poslouží i jako bezdrátový reproduktor. Takže proč si při nabíjení nedopřát nějakou kvalitní hudbu jako je Eva&Vašek případně Duo Jamaha. Bezdrátové nabíjení je kompatibilní se standardem Qi, nabídne až 10W výkonu dvojicí cívek, protiskluzový design nebo vestavěné chlazení. Reproduktor pak přináší 2W hudebního výkonu a připojení pomocí Bluetooth 4.2 až na vzdálenost 10 metrů. Vše může být vaše jen za $17.96/€16.52.

Dále pak zůstaneme u osvědčených kusů a podíváme se na jeden bestseller, protože paměťové karty řady Samsung EVO Plus patří k těm opravdu nejpopulárnějším. A na Lightinthebox mají momentálně v prodeji 128 GB verzi jen za $25.95/€23.87. Ta nabídne až 100 MB/s rychlosti čtení, až 90 MB/s zápisu, Class 10 a U3, takže se jen tak nezalekne ani třeba ukládání 4K UHD video záznamu. Tak si jednu třeba pořiďte, jen se po nich zapráší.

A nabídka by nikdy nebyl kompletní bez něčeho lehce šíleného, takže vám musíme dopřát i něco z této kategorie. Tam určitě patří držák na telefon do auta značky Lenuo v podobě nechutně optimistického Santa Clause, který jednoduše nacpete do mřížky ventilace v autě. A kdo ví, třeba se k obéznímu pánovi v rudém časem přidají i sobi. Každopádně se na vánoce může s předstihem připravit už za $6.99/€6.43.