Rozmach 3D tiskáren je nezastavitelný a dnes tak není problém si v pohodlí domova vyrábět v podstatě cokoliv. Navíc ceny zejména čínských modelů klesly opravdu extrémně a dřívějším desítkám tisíc se už dnes jen pousmějeme. Pořízením a sestavením tiskárny samotné ale investice samozřejmě nekončí, protože výrobní proces konzumuje i spoustu filamentu, tedy výrobního materiálu či jinak řečeno tiskové struny.

A v tom vám může pomoci třeba dnešní nabídka z e-shopu Cafago, protože mají v akci hezky macatou cívku tiskové struny v červené barvě z PLA vlákna o průměru 1.75 mm vážící 1 kg. Tato tisková struna je kompatibilní se širokou škálou 3D tiskáren jako jsou MakerBot, Anet a jiné, takže ji s velkou pravděpodobností mileráda schlamstne i ta vaše.

V čínském skladu je na výběr hned 17 různých barev tiskové struny, ale pro nás nejideálnější česko-německý sklad má v nabídce pouze již zmíněnou červenou. Cena je však na obou obchodech stejná a za 1 kg cívku tiskové struny zaplatíte 19.99 euro, ale pro česko-německý obchod pro vás máme ještě jedno vylepšení. Slevový kupón UU0360 totiž cenu srazí na 15.67 euro, takže nějaký ten centík ušetříte, v platnosti je pak až do 30. listopadu. A samozřejmostí je pak rychlá a bezproblémová doprava bez doplatků a papírování.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.