Mít v kapse případně na klíčích nějaký ten USB flash disk je v dnešní době pokládáno skoro za součást bontónu a naštěstí už dávno nejsou rychlé „flešky“ s pořádnou kapacitou žádným drahým zbožím. Zvláště pokud se po nich poohlédnete na čínských internetových obchodech, kde je přehrabujete vidlemi. A dnes jsme pro vás vidlemi napíchli slevovou akci e-shopu Tomto na USB flash disk značky Netac.

Netac U352 je řada velmi kompaktních a lehkých (pouhých 18 g váhy) flash disků, které designově i připomínají kuchyňský nůž. Díky odolné konstrukci ze zinkové slitiny vydrží nějaké to hrubší zacházení a neublíží mu být konstantně zavěšen třeba na klíčích v kapse. K tomu je ostatně i předurčen i díky díře na poutko nebo kruh od klíčů. Díky USB 3.0 portu, krytém gumovou krytkou, se nemusíte obávat o rychlosti a na disku navíc jako bonus naleznete bezpečnostní software na ochranu vašich dat.

Tento sympatický flash disk je momentálně k mání za velmi slušné ceny v bleskových prodejích na e-shopu Tomtop a i když jsou k dispozici i jiné kapacity, tak vychází zdaleka nejlépe 64 GB varianta. Ta je ke koupi za 9.57 euro a představuje ideální poměr cena/výkon, takže se na ni určitě mrkněte. Další USB flash disk do sbírky rozhodně neublíží.

Když už jsme u novinek e-shopu Tomtop, tak se také pustili do takzvaných „social sharing“ slevových akcí, které fungují na bázi registrace skupiny zájemců o určitý produkt a po dosažení určitého počtu dojde k jeho zlevnění až o 50 %. Stojí minimálně za shlédnutí, nikdy nevíte, zda vás tam něco konkrétního nezaujme.