Ačkoliv už Xiaomi Mi MIX 3 nikdo nevezme titul prvního telefonu s plně vysouvacím designem zadního panelu, tak už mu konkurence pomalu dýchá na záda, protože hned zítra 31. října bude představen další člen do této party, Honor Magic. A ostatně podobné Lenovo Z5 Pro hned brzy po něm. Ale zpět k Honor Magic 2, který se dnes mihnul ve výsledcích benchmarku Master Lu a odhalil tak opět své hlavní specifikace.

Takže si je můžeme projít, protože tenhle telefon bude stát opravdu za to i po stránce výbavy. Půjde o první model Honoru s novým 7nm procesorem Kirin 980, který je opravdové výkonnostní monstrum a viděli jsme ho nedávno v Huawei Mate 20. Doplní ho pak 6GB / 8GB RAM, 128 GB vnitřní paměti, AMOLED displej s rozlišením 2340 x 1080 a poměrem stran 19,5:9 a pěkně hned z výroby systém Android 9 Pie, pravděpodobně s nějakou tou EMUI nadstavbou. Zvědavi jsme také na kapacitu baterie a hlavně fotoaparáty, ale na to budeme muset počkat až do zítřka.

Hlavním tahákem bude ale vysouvací design telefonu, který je skromně nazván Magic Slide a díky němuž je poměr displeje k tělu telefonu velmi blízký absolutním 100 %. Zadní vysouvací modul je hned na pětici malých kolejniček, čtveřici jasných doplní ještě pátá podpůrná uprostřed, která by měla zajistit plynulost a stabilitu vysouvání. Tento systém bude bezpochyby také velmi dobře otestován na nějaké ty statisíce vysunutí stejně jako Mi MIX 3 a bude zajímavé vidět přímé porovnání. Tak už zítra !

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.