Asi každý z nás má z první ruky zkušenost s Wi-Fi sítěmi a určitě máte minimálně jednu takovou doma. Takže určitě také znáte problémy s nedostatečným signálem, zejména u větších bytů a hlavně domů, protože tlustší zdi dovedou velmi často signál naprosto zdevastovat. Ale řešení je poměrně jednoduché a levné, protože Xiaomi Mi Wi-Fi Amplifier 2 je momentálně k dostání opravdu za hubičku.

Jedná se už o druhou generaci tohoto zesilovače Wi-Fi od Xiaomi a tak může nabídnout duo antén a rychlosti až 300Mbps a velmi jednoduché nastavení. Není nutné žádné složité instalace ovladačů, stačí jen vše zapojit a využívat dokonce i stejné parametry, jména a heslo dosavadní sítě. Zesilovač je navíc napájen jen pomocí USB portu, který je navíc otočný až o 180-stupňů, takže si ho nastavíte opravdu tak jak potřebujete. Jak vidíte na obrázcích, tak se navíc jedná o velmi kompaktní tyčinku, která nezabere mnoho místa.

Využití je samozřejmě mnohem širší než pouze pro domácí Wi-Fi síť, osobně jsem si tento zesilovač pořídil například pro zesílení signálu k připojení dronu a nemohu si ho vynachválit. A Xiaomi Mi Wi-Fi Amplifier 2 si koupíte opravdu jen za pár šupů, protože na Ebayi ho najdete třeba jen za 6.69 dolarů. Takže pokud bojujete se slabším Wi-Fi signálem, tak by se vám podobný bazmek určitě mohl hodit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.