Vernee Mars Pro se objevil na trhu zhruba v polovině loňského roku. Už tenkrát se o něm tvrdilo, že je to po konstrukční stránce velmi povedený telefon.

V té době se na trh začaly dostávat přístroje s procesory, které podporují použití vyšší kapacity RAM paměti a tak i Vernee Mars Pro dostal osmi jádrový čipset Helio P25 z dílen MediaTek a k tomu i 6 GB RAM a 64 GB interního úložiště, které lze ještě dále rozšířit.

Úhlopříčka displeje se zastavila na 5,5 palce, přičemž rozlišení je FullHD a jemnost pak 400 ppi. Kromě toho má také filtr „modrého světla“, díky kterému jsou chráněny naše oči. Hlavní fotoaparát je 13 MPix se clonou f/2.0. Přední kamera je pak 5 MPix.

Baterie má kapacitu 3500 mAh s tzv. Endurance módem, který by měl zajistit snížení spotřeby a delší výdrž. Operačním systémem je Android 7.1 Nougat s nadstavbou VOS.

Lze říci, že Vernee Mars Pro má parametry, které ani dnes neurazí a navíc jej můžete stále najít zalistovaný na stránkách oficiálního Vernee e-shopu pro Českou republiku, kde se aktuálně prodává za 5590 Kč.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.