Lenovo se stává pomalu pověstné tím, že před uvedením nového telefonu vytahuje trumfy z rukávu a snaží se všechny kolem přesvědčit, že zrovna jejich nadcházející stroj bude široko daleko nejlepší. Jo, to jsou tyhlety marketingy. Takže není divu, že nový teaser pro Lenovo Z5 Pro upozorňuje na skvělou „urychlovací“ technologii.

Telefon by měl být uveden 1. listopadu/novembra a po nemalém chvástání například o vysouvacím mechanismu telefonu, který bude rozhodně lepší než ten, který najdeme u Mi Mix 3 se můžeme dozvědět, že Lenovo Z5 Pro bude mít nejen bezpečnostní šifrování, které bude, jak jinak, skvělé, ale bude mít také cosi, co společnost na upoutávce nazývá „Turbo“.

Mohlo by tedy jít o podobnou technologii, jakou má i Oppo a nebo Huawei. Ta nese název Hyper Boost, případně GPU Turbo. Obecně tyto „urychlovací“ technologie mají za úkol zvýšit herní, grafický a systémový výkon. Ovšem po předchozích zkušenostech si raději počkejme s čím Lenovo nakonec přijde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.