Chytré robotické vysavače se v našich domácnostech pomalu začínají zabydlovat. Jsou dobrými pomocníky při úklidu, kdy je můžeme naprogramovat a po návratu z práce máme uklizeno. Jedním z nich je i DEALDIG Robvacuum 8, který je aktuálně nabízen na e-shopu Gearbest se slevou, která je však časově omezena.

Chytrý vysavač DEALDIG Robvacuum 8 zvládne pořádný úklid díky svému vybavení. To čítá 3D gyroskopickou navigaci pro přesnou trasu úklidu a kompletní sada chytrých snímačů zas vysavači umožní vyhnout se nábytku, schodům nebo jiným překážkám.

Po spárování s telefonem a využití příslušné aplikace lze DEALDIG Robvacuum 8 naprogramovat, dálkově ovládat, měnit režimy úklidu a nastavit úklidové plány. Vysavač lze ovládat i hlasem.

Vysavač má pět úklidových režimů, baterii s kapacitou 2500 mAh, automatické nabíjení v dokovací stanici a 600 ml koš s trojitou filtrací prachu a alergenů. Provozní doba je 120 minut a doba nabíjení je zhruba 4 hodiny.

Chytrý vysavač DEALDIG Robvacuum 8 je aktuálně v nabídce Gearbest za 199,99 dolarů, ovšem s naším slevovým kupónem ve tvaru GBSA007 cena spadne na 189, 99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.