Ohodnoťte článek

3D tiskárna Anet A8 patří mezi nejpopulárnější levné tiskárny na trhu a není se čemu divit, protože za velmi solidní cenu nabídne opravdu tunu funkcí a pro většinu uživatelů navíc bude zcela dostačovat. Takže pokud toužíte po domácí výrobě a 3D tisku všemožných doplňků a vychytávek, tak si jejím pořízením uděláte radost a ještě ani příliš neprovětráte peněženku díky našemu slevovému kupónu z e-shopu Cafago,.

Tato 3D tiskárna se vyznačuje velkou přesností provozu díky pokročilým technologiím zabudovaným do zařízení a nabídne LCD obrazovku pro větší kontrolu 3D tisku, kvalitní motorek slibující až 1000 hodin provozu a odolný 240W zdroj. Spolupracovat umí s většinou počítačových systémů od Windows přes MacOS až po Linux, takže nebude problém ji i nakrmit sofistikovaným projektem. Vylepšená verze Anet A8 se navíc může pochlubit modernější základní deskou a jinými vychytávkami.

A za novější vylepšenou verzi si ani moc nepřiplatíte, protože si tuto variantu 3D tiskárny Anet A8 můžete momentálně pořídit z německého skladu e-shopu Cafago jen za 132.99 euro díky slevovému kupónu UU0456. Takže popusťe uzdu svým kreativním fantaziím, kupón platí až do 30. listopadu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.