Chystané chytré hodinky Honor Watch budou prvním podobným modelem této značky, i když samozřejmě určitě bude těžit z dlouholetých zkušeností mateřské firmy Huawei. Oficiální představení by mělo proběhnout už 31. října a Honor v posledních dnech dráždí představivost zejména čínských fanoušků svými teasery. Z nich se toho sice příliš konkrétního vyčíst nedá, ale pro fajnšmekry se v nich určitě najde spousta skrytých významů, stačí se podívat na ikonku plné baterie v pravém horním rohu.

Inženýři značky Honor se nikdy nebáli integrace nových a revolučních technologií, takže se dá jen doufat, že se nějaké té inovace dočkáme i v lehce zamrzlém rybníčku chytrých nositelností. Ostatně byly to právě produkty Honor které jako první dláždí cestu novými technologiemi jako GPU Turbo, certifikací UV Rheinland pro ochranu očí u modelu Honor 8X Max nebo samozřejmě oznámeným vysouvacím modulem u Honor Magic 2 (i když tady jim lehce vypálili rybník Xiaomi s Mi MIX 3).

Ale zpět k hodinkám Honor Watch, které by podle posledních zpráv měly nabízet až zhruba týden standardního provozu na jedno nabití, což je mnohem více než srovnatelné produkty konkurence na trhu. Navíc by hodinky měly dostat podporu trojice satelitních systémů (pravděpodobně Beidou + GPS +Glonass) a hlavním trumfem by pak měla být cena. Jak už je u Honor zvykem, tak nabídne našlapaný model za méně peněz a dá se tak očekávat opět lehká „kanibalizace“ sesterského produktu Huawei Watch. Hodinky od Honoru by totiž měly atakovat hranici 1500 juanů (tedy asi 215 dolarů), což vskutku není mnoho. Tak jsme zvědavi.