Chytrá domácnost je momentálně v kurzu a funguje jako účinné zaklínadlo pro celou řadu produktů. V drtivé většině případů se sice stále jedná spíše o designové vychytávky než opravdu pokročilá zařízení v domácnosti, ale i tak samozřejmě potěší. Mezi nejoblíbenější patří chytré žárovky a osvětlení a právě do této kategorie dnes zabrousíme díky bleskovým prodejům chytré žárovky Koogeek na e-shopu Tomtop.

Tato chytrá žárovka toho může nabídnout opravdu hodně a navíc nebudete k jejímu ovládání potřebovat žádné domácí chytré centrum nebo hub, plně postačí funkční 2.4 GHz Wi-Fi síť. Navíc je žárovka kompatibilní jak s Alexou, Apple Home Kit a Google Assistant, takže hlasové povely jsou samozřejmostí. Zašroubovat ji můžete do klasické patice E26 a za své peníze dostanete jas 500 lumenů, výkon odpovídající 60W žárovce, 16 milionů barev a možnost změny teploty barev v rozmezí od 2700K do 6000K.

Tato šikovná chytrý žárovka Koogeek funguje na všech platformách díky aplikaci Koogeek Home app, ale některé extra funkce jsou dostupné jen na iOS. V bleskových prodejích na e-shopu Tomtop je pak k mání v omezeném množství jen za 14.36 euro a velmi rychle mizí, takže pokud si hodláte projasnit chytrou domácnost, tak byste si měli lehce pospíšit.