Ohodnoťte článek

Telefon Vernee Mix 2 je mírně vylepšenou verzí původního Vernee Mix 2. Dá se říci, že parametry obou Mixů jsou si velice podobné, ovšem u inovovaného Mix 2 narostla kapacita RAM paměti na 6 GB.

V rámci designu reaguje výrobce na stávající trend „celoplošného“ displeje a díky tomu má 6 palcová obrazovka rozlišení 2160×1080 pixelů a poměr stran 18:9.

Jako procesor byl použit osmi jádrový Helio P25 s maximálním taktem 2,5 GHz. Doplňuje jej již zmíněných 6 GB RAM a 64 GB interní paměti, kterou lze dále rozšířit až o 128 GB. Baterie má kapacitu solidních 4200 mAh a podporu rychlého 9V/2A nabíjení.

S trendem doby koresponduje i zadní duální fotoaparát poskládaný z objektivů 13 MPix a 5 MPix. Ty jsou uloženy horizontálně v levém horním rohu a pod nimi je umístěn snímač otisků prstů. Přední selfie kamera je 8 MPix s LED bleskem. Operačním systémem je Android 7.0 Nougat s nadstavbou VOS 1.0.

Tolik tedy stručný souhrn specifikací Vernee Mix 2. Více se můžete dozvědět na oficiálních stránkách Vernee e-shopu pro Českou republiku, kde také můžete telefon zakoupit v černé nebo modré barvě za 5249 Kč.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.