Projektory už dávno nejsou nedostupnými výkřiky moderní technologie a v nabídce čínských modelů najdeme i  kompaktní kusy, které za velmi dobré ceny dovedou vykouzlit i solidní obraz. Jedním takovým je i chytrý projektor Alfawise A8 a my pro vás dnes máme akční nabídku bleskových prodejů právě na něj, díky e-shopu Gearbest.

Alfawise A8 vskutku neoplývá masivními rozměry, protože měří jen 20,50 x 15 x 5,50 cm a váží jen necelý kilogram. I tak dokáže ze tří metrů vykouzlit až 100-palcovou úhlopříčku s nativním rozlišením 854 x 480 pixelů a velmi solidním jasem 1800 lumenů. LCD LED lampa by měla vydržet až 20.000 hodin provozu a samozřejmostí jsou vymoženosti jako je keystone korekce obrazu, vestavěné stereo reproduktory a celá řada vstupů včetně HDMI, USB a VGA. Kromě základní klasické verze existuje i varianta s vestavěným quad-core procesorem Amlogic S905X a Androidem 6.0.

A na kolik že takový malý sympatický projektor dnes vyjde ? Alfawise A8 vám opravdu velkou díru do peněženky neudělá, protože je momentálně na e-shopu Gearbest k mání v bleskových prodejích jen za 69.99 dolarů, případně za 99.99 dolarů pokud preferujte verzi s vestavěným Androidem. To není až tak mnoho, že ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.