Ohodnoťte článek

Máte strach z cizích jazyků, protože nepatříte k nadaným lingvistům a zrovna se chystáte někam do exotiky a potřebujete se bezpodmínečně domluvit s domorodci ? Časy slovníků jsou už dávno minulými a moderní cestovatel se spolehne na technickou vymoženost, která ho v této situaci vytáhne z bryndy. Takovým pomocníčkem je přesně translátor Aibecy, který si můžete pořídit na e-shopu Cafago ještě levněji s dnešním slevovým kupónem.

Translátor Aibecy se postará o mluvený nebo textový oboustranný překlad až do 40 jazyků, mezi nimiž poměrně velmi překvapivě nechybí ani naše mateřština. Takže se stiskem tlačítka můžete stát polyglotem, který se ve světě jen tak jednoduše neztratí. K plné funkčnosti sice potřebujete translátor spárovat pomocí Bluetooth připojení s telefonem a speciální staženou aplikací, ale k používání alespoň nepotřebujete přímé připojení k internetu. Baterie s kapacitou 800 mAh by měla vydržet až 8 hodin používání a celý translátor je navíc příjemně kompaktní s váhou 65 g a celokovovým zpracováním.

A co, že taková hračka v dnešní době stojí ? S naším dnešním slevovým kupónem UU0735 se na e-shopu Cafago dostanete na cenu jen 32.99 euro, což za podobné šikovné zařízení rozhodně není mnoho. A na cestách vás tento gadget může zachránit v prekérních situacích.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.