I když už je v podstatě nemožné najít „hloupou“ moderní televizi, tak jsou stále ještě v oběhu kvanta starších modelů, případně modelů vybavených obskurními a nepoužitelnými systémy. Na to je léčba velmi jednoduchá a blesková, protože si stačí na čínských e-shopech vybrat z nepřeberné záplavy skvělých TV boxů za hubičku. A jeden takový pro vás máme právě dnes, MX10 z bleskových prodejů na e-shopu Tomtop.

MX10 je TV box moderního střihu, což znamená, že musí podporovat podporovat UHD 4K rozlišení, HEVC H.265 a VP9 dekódování a HDR10 či HLG. K tomu dobře poslouží výkonný quad-core procesor RK3328 spolu s penta-core grafikou Mali-450. Dočkáme se i 4 GB DDR3 RAM, 64 GB vnitřní paměti (v nabídce je i levnější 32 GB verze), USB 3.0 portu + 3 x USB 2.0 portů, 10/100 Mbit LAN, microSD slotu, 2.4GHz Wi-Fi b/g/n, dálkového ovládání a moderního systému Android 8.1 Oreo.

A podobná výbava v dnešní době neznamená nijak závratnou investici, protože MX10 je momentálně v bleskových prodejích na e-shopu Tomtop k mání jen za 49.36 euro. A podle rychle klesajících zásob to vypadá, že se po něm brzy jen zapráší, takže rozhodně neváhejte dlouho.