I když už je v podstatě nemožné najít „hloupou“ moderní televizi, tak jsou stále ještě v oběhu kvanta starších modelů, případně modelů vybavených obskurními a nepoužitelnými systémy. Na to je léčba velmi jednoduchá a blesková, protože si stačí na čínských e-shopech vybrat z nepřeberné záplavy skvělých TV boxů za hubičku. A jeden takový pro vás máme právě dnes, MX10 z bleskových prodejů na e-shopu Tomtop.

MX10 je TV box moderního střihu, což znamená, že musí podporovat podporovat UHD 4K rozlišení, HEVC H.265 a VP9 dekódování a HDR10 či HLG. K tomu dobře poslouží výkonný quad-core procesor RK3328 spolu s penta-core grafikou Mali-450. Dočkáme se i 4 GB DDR3 RAM, 64 GB vnitřní paměti (v nabídce je i levnější 32 GB verze), USB 3.0 portu + 3 x USB 2.0 portů, 10/100 Mbit LAN, microSD slotu, 2.4GHz Wi-Fi b/g/n, dálkového ovládání a moderního systému Android 8.1 Oreo.

A podobná výbava v dnešní době neznamená nijak závratnou investici, protože MX10 je momentálně v bleskových prodejích na e-shopu Tomtop k mání jen za 49.36 euro. A podle rychle klesajících zásob to vypadá, že se po něm brzy jen zapráší, takže rozhodně neváhejte dlouho.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.