Vivo připravuje další telefon, který je zatím znám jen pod kódovým označením Vivo V1816A, se kterým prošel certifikací 3C a také se s ním dostal na Geekbench, kde byl testován s procesorem Snapdragon 660.

Výpis Geekbench dále detekoval 8 GB paměti RAM a operační systém Android 8.1 Oreo. Z certifikačního výpisu 3C zase vyplývá, že telefon bude podporovat 5V/2A nabíjení. V single-core testu získal Vivo V1816A 1448 bodů a ve více jádrovém testu prošel telefon s 5553 body.

Společnost Vivo má na svém kontě hned několik telefonů, které jsou osazeny Snapdragonem 660 a mohli bychom je přiřadit k vyšší třídě. Jde například o Vivo X21. Pomalu však začíná dávat tento procesor i telefonům střední třídy a k těm by mohl patřit právě tento telefon.

Proslýchá se, že jsou připravovány také další dva modely s označením Vivo V1818A a V1818T a mělo by se jednat o přístroje střední třídy s displejem s rozlišením HD+, velkou baterií a zadním duálním fotoaparátem.

Ovšem kdy a s jakými obchodními názvy budou připravované telefony uvedeny si netroufnou odhadnout ani ti nejodvážnější čínští tipaři.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.