V minulých dnech a týdnech jsme měli možnost vidět celou řádku videí, ve kterých byl zbrusu nový odolný Oukitel WP1 podroben zevrubnému testování limitů a celkovém trápení. Ale telefon má schované ještě jedno eso v rukávu, protože se jedná o první model tohoto výrobce vybavený technologií bezdrátového nabíjení. A že je o co stát dokládá i dnešní video.

V něm se chlapci a děvčata z Oukitelu zaměřili na porovnání klasického nabíjení kabelem s bezdrátovým a v pohodlnosti užívání samozřejmě jasně vítězí to bezdrátové. A protože se jedná o modernější 10W bezdrátové nabíjení, tak už nejde o podobně šnečí rychlosti jako u prvních generací této technologie. A 5000 mAh kapacita baterie u WP1 se tak plně nabije zhruba za 3 hodiny.

Odolnost modelu Oukitel WP1 byla výrazně vylepšena použitím speciálních materiálů na tělo telefonu, rám a samozřejmě i na ochranné sklo displeje. Chybět nemůže samozřejmě ani certifikace IP68, takže je telefon vodotěsný, prachu-vzdorný a odolný proti nárazu. Dále pak nabízí 5,5-palcový on-cell displej s HD+ rozlišením, procesor Helio P23 s grafikou Mali G71, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti s možností rozšíření až o 128 GB pomocí microSD karty, duální zadní fotoaparát se 13 Mpix senzorem Sony IMX135 + 2 Mpix sekundární kamerku, 5MP selfie kameru GC5025, duální hybridní SIM slot, 5000 mAh kapacitu baterie s 9V/2A klasickým rychlo-nabíjením nebo USB Type-C port.

Oukitel WP1 už je také k mání i ke koupi za speciální promo cenu 159.99 dolarů na e-shopu Banggood, což rozhodně není špatné. Zejména v porovnání s konkurenčními modely s podobnými parametry WP1 většinou jasně vítězí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.