Sklady čínských e-shopů samozřejmě nejsou nafukovací a tak nastane čas od čas nutná chvíle k pročištění skladových zásob. To má pro zákazníka samozřejmě velmi pozitivní efekt, protože zmíněné produkty jsou vrženy na trh s často velmi zajímavými slevami. Na druhou stranu se někdy dostane na poměrně výběhové starší kusy, i když svoji roli často ještě zastanou velmi solidně. Kam myslíte, že patří dnešní nabídka s modelem Teclast Tbook 10S ?

Teclast Tbook 10S je konvertibilní tablet neboli zařízení 2-v-1 s připojitelným klávesnicovým dokem, který je naštěstí už obsažen v ceně i balení. Hardwarově se jedná opravdu o lehce starší řešení s procesorem Intel Atom X5-Z8350 platformy Cherry Trail se 4 GB RAM a 64 GB eMMC paměti, ale na nějaké ty základní funkce bude zcela dostačovat. Obrazovka je slušně velká se 10,1-palci úhlopříčky a FullHD rozlišením (1920×1200 pixelů) a pro fajnšmekry pak bude možnost dual-boot systému s Windows 10 a Android 5.1.

Bleskové prodeje tohoto kusu jsou spíše kódovým označením pro výprodej skladových zásob a Teclast Tbook 10S ve slušivé Champagne Gold barevné variantě je k mání se vším všudy za 199.99 dolarů. Nu třeba se ještě někomu bude hodit.